Rap Energo logo Benedikt logo
distribuce v ČR a SR
Přední světový výrobce spínacích přístrojů pro PFC průmysl
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


Společnost

RaP Energo spol. s r.o.

Firma RaP Energo spol. s r.o. vznikla na základě převzetí obchodních a výrobních aktivit fyzické osoby, která začala podnikat v roce 2000. V prvopočátcích byla firma zaměřena především na zprostředkování obchodu a zámečnickou výrobu včetně elektromontáží.

V dnešní době se zabýváme nejen elektromontážemi, ale i vlastní výrobou rozvaděčů. Na českém a slovenském trhu nabízíme výrobky zahraničních i tuzemských firem jako např. Benedikt, Electronicon , Efen....

Naší specializací je oblast kompenzace jalových proudů a služby s tím spojené, ale svým zákazníkům nabízíme i výrobu rozvaděčů a rozvoden do 6300A od projektu, přes výrobu, montáž a výchozí revizi.

Mnohaleté praktické zkušenosti v tomto oboru dávají zákazníkům záruku kvalitních dodávek, flexibility a profesionálního přístupu při řešení zakázek. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na uvedených kontaktech.

Benedikt GMBH

Prvopočátky firmy Benedikt & JAGER se datují rokem 1920. Jednalo se o dílnu opravující především motory a generátory. V roce 1929 již firma s 50 zaměstnanci vyrábí startéry, posuvné rezistory v olejové lázni, stykače a přepínače. Před válkou společnost expanduje vzhledem k spolehlivosti jejich výrobků. Počet zaměstnanců se zvýší na 118.

Po válce dochází k restartu společnosti s 45 zaměstnanci a dochází k založení komanditní společnosti.

V roce 1976 se firma stěhuje do závodu ve Vídni 22, Lieblgasse 7 s rozlohou 4000m2, kde sídlí dodnes.

V roce 1990 dochází k implementaci firmy Benedikt LLC a v následných letech i ke zvětšení výrobní plochy na 9000 m2 a 1.200 m2 kancelářských budov.

V současnosti patří firma Benedikt GMBH mezi přední světové výrobce v oblasti spínacích přístrojů.


Our website is protected by DMC Firewall!